Urodziny u Was

Wioska indiańska, Animacje, Archery, Urodziny, Pikniki,

Animator dla dzieci na urodziny. Czyli wszędzie tam gdzie nas potrzebujecie. Oferujemy usługę animacji na terenie Ziemii Kłodzkiej, dojeżdżamy gdzie tylko chcesz! Do hotelu, restauracji, do Twojego domu ogrodu. Z wielką przyjemnością zajmiemy się animacją na Twojej imprezie. Możemy zagwarantować wysoką jakość oraz indywidualne podejście. Posiadamy duży wybór strojów: strój Indianki, pirata, księżniczki, wróżki, klauna, strój Japonki, laboranki. Każdy scenariusz imprezy dostosowywany jest do wieku uczestników, ilości osób czy powierzchni jaką będziemy mieli do dyspozycji.

Co robi animator dla dzieci?

W cenę usługi animatora wliczona jest zabawa z dziećmi z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego, zabawy muzyczne, integracyjne, zajęcia plastyczne. Animator sprawia, że na twarzach dzieci rodzą się uśmiechy.

Nasz animator posiada materiały niezbędne do przeprowadzenia zabaw z dziećmi. Sprzęty animacyjne, którym dysponujemy są wysokiej jakości. Posiadamy m.in.: kolorowe chusty Klanzy, tunele animacyjne 6m, hula hop, dobrej jakości flamastry, kredki, skakankę animacyjną, liny animacyjne, przyrządy do robienia dużych baniek, wytwornicę do robienia baniek mydlanych, wielką kostkę do gry, koraliki do robienia biżuterii i wiele wiele innych.

Cena: 120 zł/h + dojazd (powyżej 30 km od Bystrzycy Kł)

Opcje dodatkowe:

Bańki:

Kto nie kocha puszczania kolorowych, okrągłych baniek? Każde dziecko zostanie zaangażowane do wspólnego puszczania baniek. Posiadamy zestawy dla młodszych i starszych dzieci. Korzystamy z atestowanego płynu, który nie brudzi ubrań i jest bezpieczny dla skóry. Marzeniem niejednego dziecka (tego dorosłego też :)) jest zamknięcie w bańce. My możemy je spełnić.

W scenariuszu dla wróżek w cenie.

Cena: 120 zł/h (puszczanie baniek+zamykanie w bańce)

Warsztaty chemiczne, slimy

Zabawa w małego chemika, to jest to! Wraz z dzieciakami zrobimy własnego slima, każdy takiego jak mu się podoba. Dzieci będą się z nami nimi bawić a następnie zabiorą je ze sobą do domów. Używamy najwyższej jakości składników, z atestem, bezpiecznych dla skóry. Wykonaliśmy wraz z smykami setki slimów i wspólnie zawsze nam wyszły. Inne eksperymenty również nie są nam obce! Atrakcja dla starszych dzieci. 5+.

W scenariuszu Mały Chemik w cenie.

Cena: 120 zł/h

Klocki konstrukcyjne Bamp

BAMP jest układanką przestrzenną składającą się z plastikowych, kolorowych rurek i specjalnych łączników, służy do budowy różnorodnych przestrzennych konstrukcji.

BAMP to materiał o wysokich wartościach kształcących, wychowawczych i terapeutycznych. Z powodzeniem może być wykorzystywana na urodzinach, festynach, chrzcinach. Zabawka dla dzieci od lat 3.

W scenariuszu pirackim w cenie.

Cena: 70 zł/h

Bańkownica

Marzysz aby na imprezie cały czas latały bańki? Mamy maszynę do do ich puszczania. Bez bałaganu, rozlanego płynu z obłokami z malutkich błyszczących banieczek.

Cena: 40 zł/h

Malowanie Twarzy

Na urodzinach tematycznych dzieci wzajemnie malują sobie twarz przy pomocy kredek do malowania. Jednak jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnym ozdabianiem twarzy to współpracujemy z artystką z firmy Labefana, która swoim pędzlem jest w stanie wyczarować piękne malunki na twarzach. Sama o nich pisze:

„Malowanie twarzy to świetny pomysł na zabawę, super atrakcja podczas dziecięcych urodzin i spotkań. Produkty którymi malujemy są atestowane i bezpieczne dla buźki.”