Festyny, dożynki, pikniki, eventy

Wioska indiańska, Animacje, Archery, Urodziny, Pikniki,

Na każdej z dużych i mniejszych imprez potrzebne są atrakcje, które my Wam możemy zagwarantować. Nasi animatorzy dostarczą pełno zabawy.

Animacje

Animator, który jest kolorową, wyróżniającą się postacią, ma w swoim repertuarze zabawy ruchowe, gry i konkursy. Wraz z animatorem dzieci mogą pobawić się chustą animacyjną, przejść przez długi tunel, wziąć udział w zmaganiach sportowych, ruchowych. Za wspólną zabawę dzieci otrzymują drobne upominki.

Posiadamy własne nagłośnienie, więc na pewno nie będzie cicho.

Cena: każde zlecenie wyceniane indywidualnie, od 120 zł/h

Oprócz animacji możemy zorganizować szereg punktów, które uczestnicy mogą swobodnie odwiedzać, biorąc udział w takich atrakcjach jak:

Bańki

Kto nie kocha puszczania kolorowych, okrągłych baniek? Każde dziecko zostanie zaangażowane do wspólnego puszczania baniek. Posiadamy zestawy dla młodszych i starszych dzieci. Korzystamy z atestowanego płynu, który nie brudzi ubrań i jest bezpieczny dla skóry. Marzeniem niejednego dziecka (tego dorosłego też :)) jest zamknięcie w bańce. My możemy je spełnić.

Cena: od 50 zł /h

Warsztaty slimy, glutki

Zabawa w małego chemika, to jest to! Wraz z dzieciakami zrobimy własnego slima, każdy takiego jak mu się podoba. Dzieci będą się z nami nimi bawić a następnie zabiorą je ze sobą do domów. Używamy najwyższej jakości składników, z atestem, bezpiecznych dla skóry. Wykonaliśmy wraz z smykami setki slimów i wspólnie zawsze nam wyszły. Atrakcja dla starszych dzieci. 5+.

Alkogogle

Jest to atrakcja dla dorosłych i młodzieży. Pozwala poczuć jak to jest być pijanym nie dotykając alkoholu. Atrakcja polega na wykonywaniu prostych zadań z założonymi alkogoglami np. przejście slalomem, po lini prostej, układanie klocków.

Cena: 100 zł/h

Dmuchaniec wieeeelki i malutki

Można od nas wypożyczyć dmuchańca- skakańca ze zjeżdżalnią. Dmuchaniec składa się z przestrzeni do wolnego skakania pomieszanego z kilkoma dmuchanymi pachołkami. Po zabawie na wspólnej przestrzeni można ruszyć na zjeżdżalnie idealną dla najmłodszych.

Polecamy na wszystkie imprezy z udziałem dzieci: imprezy rodzinne, pikniki firmowe, imprezy szkolne jak i imprezy w klubach sportowych.

Cena: wyceniane indywidualnie, zależne od ilości godzin

Fotobudka

Fotobudka jest wspaniałym dodatkiem do każdej imprezy, zarówno dla małych jak i dużych. Jest mobilnym urządzeniem, która pozwala na zrobienie zdjęcia w dowolnej pozie. To takie proste, wybierasz gadżety, ubierasz, pozujesz i już po chwili masz wydrukowane swoje zdjęcie! Personalizowana ramka, łatwa obsługa, dużo gadżetów to gwarancja dobrej zabawy.

Cena: wyceniane indywidualnie, zależne od ilości godzin

Malowanie Twarzy

Na urodzinach tematycznych dzieci wzajemnie malują sobie twarz przy pomocy kredek do malowania. Jednak jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnym ozdabianiem twarzy to współpracujemy z artystką z firmy Labefana, która swoim pędzlem jest w stanie wyczarować piękne malunki na twarzach. Sama o nich pisze:

„Malowanie twarzy to świetny pomysł na zabawę, super atrakcja podczas dziecięcych urodzin i spotkań. Produkty którymi malujemy są atestowane i bezpieczne dla buźki.”