Urodziny dla dzieci

Wioska indiańska, Animacje, Archery, Urodziny, Pikniki,

Podstawowe urodziny w Wiosce Indiańskiej w Starym Waliszowe trwają 3 godziny.

Wy przynosicie poczęstunek a my bawimy się z dziećmi. Animację zaczynają się od przywitania się z dziećmi, oswojeniem z terenem wioski, w tym czasie przybywają spóźnieni goście zazwyczaj zajmuje to ok 20 minut. Nie posiadamy lodówki dlatego warto po zebraniu się wszystkich uczestników zorganizować przerwę na tort.  

Rodzice gości mogą przebywać na terenie a jeśli zostanie wyrażona tak chęć, możemy zrobić kilka zabaw integracyjnych dla rodziców i dzieci. Jest prąd, czajnik i woda do kawy. Dla maluchów mamy przygotowane koce i drewniane klocki. Za maluchy (do 3 lat) nie ma opłaty. Przy przelotnym deszczu część zajęć jest prowadzona jest w tipi.

Mamy przygotowane zadaszone miejsca siedzące dla gości. Każdy, kto organizuje u nas urodziny może przywieźć swoje jedzenie. Mamy ruszt do którego dostarczamy drewno na którym możecie przygotować np. kiełbaski.

Przygotowaliśmy dla Was różne programy:

Urodziny Indiańskie

Któż nie chciał być kiedyś Indianinem? Kto nie chciał strzelać z łuku i pomalowanym biegać i polować? Z nami można nawet upolować bizona czy zagrać na bębnach! Podczas zabawy uczestnicy zdobędą odznaki – pieczątki za kolejne wyzwania godne prawdziwego wojownika. Tematyka dobrze się sprawdza zarówno u dziewczynek jak i u chłopców.

Urodziny pirackie

Ahoj Kamraci! Piracka przygoda przed nami, zbudujemy statek, stoczymy bitwę morską a kto wie, może znajdziemy ukryty skarb.

Urodziny w krainie bajek

Wróżka przygotowała zadania dla uczestników. Czy uda im się zaczarować swoje różyczki? Czy zaczarują latające bańki? To wszystko okaże się podczas zabawy. Będzie nam towarzyszyć chusta animacyjna i duuużo dobrej zabawy. Ten program bardzo dobrze sprawdza się wśród dziewczynek 🙂

Urodziny teatralne

Przygotowaliśmy dla Was stroje, będziemy się przebierać. Napiszemy razem historię, zbudujemy scenografię i przedstawimy nasz spektakl. Program kierowany do starszych dzieci zarówno chłopców jak i dziewcząt.

Urodziny dla nastolatków:

Paintball łuczniczy: na specjalnym boisku prowadzona jest gra. której celem jest ustrzelenie przeciwnika. Mamy specjalne łuki, ochraniacze, bezpieczne strzały.

Więcej tu: http://www.howgh.com.pl/archery-tag/

Cena urodzin w Wiosce Indiańskiej:

Pakiety:
2 h: animacje w wybranym scenariuszu (indiański, piraci, bajkowy: jesteśmy otwarci na inne propozycje) do 10 dzieci. Poniedziałek- czwartek:250 zł, piątek-niedziela 300 zł. Każde kolejne dziecko 20 zł


3 h: animacje w wybranym scenariuszu (indiański, piraci, bajkowy: jesteśmy otwarci na inne propozycje) do 10 dzieci + ognisko (jedzenie we własnym zakresie) poniedziałek- czwartek 300 zł, piątek-niedziela 350 zł. Każde kolejne dziecko 20 zł


Opcje dodatkowo płatne:
• Warkoczyki: jeden 5 zł
• Tatuaż brokatowy 10 zł/ dziecko
• Puszczanie baniek: przez animatora i bańkownicę 30 zł, wspólnie z animatorem (każde dziecko ma płyn i kijki) 50 zł , zamykanie w bańce 50 zł
• Warsztaty robienia slimów 100 zł do 10 dzieci- każde dziecko otrzymuje swojego slima do domu
• Wynajem dmuchańca dwie pierwsze godziny 250 zł, każda kolejna 100 zł
• Wynajem terenu bez animacji 50 zł/h

Cena zawiera animacje prowadzone przez animatora, rozpalenie ogniska + drewno, zadaszone miejsce siedzące. Na terenie bezpłatnie mogą przebywać, rodzice zaproszonych gości i dzieci do lat 3.

Malowanie Twarzy

Na urodzinach tematycznych dzieci wzajemnie malują sobie twarz przy pomocy kredek do malowania. Jednak jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnym ozdabianiem twarzy to współpracujemy z artystką z firmy Labefana, która swoim pędzlem jest w stanie wyczarować piękne malunki na twarzach. Sama o nich pisze:

„Malowanie twarzy to świetny pomysł na zabawę, super atrakcja podczas dziecięcych urodzin i spotkań. Produkty którymi malujemy są atestowane i bezpieczne dla buźki.”