Usługi dodatkowe

Wioska indiańska, Animacje, Archery, Urodziny, Pikniki,

Naszym celem jest rekreacja, integracja, dobra zabawa. Dlatego w Wiosce Indiańskiej oprócz zabaw typowo nawiązujących do kultury ludów Ameryki, można skorzystać z innych atrakcji. Bańki, slimy, dmuchaniec wieeeelki i malutki, fotobudka, archery tag to cała lista atrakcji z których można skorzystać.

Bańki

Kto nie kocha puszczania kolorowych, okrągłych baniek? Każde dziecko zostanie zaangażowane do wspólnego puszczania baniek. Posiadamy zestawy dla młodszych i starszych dzieci. Korzystamy z atestowanego płynu, który nie brudzi ubrań i jest bezpieczny dla skóry. Marzeniem niejednego dziecka (tego dorosłego też :)) jest zamknięcie w bańce. My możemy je spełnić.

Cena:

wspólne puszczanie baniek 50 zł

zamykanie w bańce 50 zł

Slime (glutki)

Zabawa w małego chemika, to jest to! Wraz z dzieciakami zrobimy własnego slima, każdy takiego jak mu się podoba. Dzieci będą się z nami nimi bawić a następnie zabiorą je ze sobą do domów. Używamy najwyższej jakości składników, z atestem, bezpiecznych dla skóry. Wykonaliśmy wraz z smykami setki slimów i wspólnie zawsze nam wyszły

Cena: 150 zł do 15 dzieci, 100 zł do 10 dzieci każdy robi slima i zabiera je do domu

Dmuchaniec wieeeelki i malutki

Można od nas wypożyczyć dmuchańca- skakańca ze zjeżdżalnią. Dmuchaniec składa się z przestrzeni do wolnego skakania pomieszanego z kilkoma dmuchanymi pachołkami. Po zabawie na wspólnej przestrzeni można ruszyć na zjeżdżalnie idealną dla najmłodszych.

Polecamy na wszystkie imprezy z udziałem dzieci: imprezy rodzinne, pikniki firmowe, imprezy szkolne jak i imprezy w klubach sportowych.

Cena wynajmu na terenie Wioski Indiańskiej na wyłączność: pierwsze dwie godziny 250 zł, każda kolejna 100 zł. Wynajem całodniowy: 1000 zł. Przy zamówieniu dmuchańca, rabat na animacje z naszym animatorem, który zajmie się zabawami z dziećmi.

Posiadamy również malutkiego dmuchańca dla maluszków w którym małe dzieci świetnie się czują.

Cena: wynajmu na terenie Wioski Indiańskiej na wyłączność:

50 zł/ cała impreza

Fotobudka

Fotobudka jest wspaniałym dodatkiem do każdej imprezy, zarówno dla małych jak i dużych. Jest mobilnym urządzeniem, która pozwala na zrobienie zdjęcia w dowolnej pozie. To takie proste, wybierasz gadżety, ubierasz, pozujesz i już po chwili masz wydrukowane swoje zdjęcie!

Archery tag

Archery tag- paintaball łuczniczy. To gra dla uczestników 13+. Zestaw łuków, ochraniaczy na głowę, ochraniaczy na ręce, strzał zakończonych gąbka służy do rekreacji, integracji jak i sportu. Dzięki bezpiecznym strzałom i zabezpieczeniom możemy zagwarantować bezpieczeństwo podczas rozgrywki.

Malowanie Twarzy

Na urodzinach tematycznych dzieci wzajemnie malują sobie twarz przy pomocy kredek do malowania. Jednak jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnym ozdabianiem twarzy to współpracujemy z artystką z firmy Labefana, która swoim pędzlem jest w stanie wyczarować piękne malunki na twarzach. Sama o nich pisze:

„Malowanie twarzy to świetny pomysł na zabawę, super atrakcja podczas dziecięcych urodzin i spotkań. Produkty którymi malujemy są atestowane i bezpieczne dla buźki.”