Wieczory Panieńskie, Kawalerskie

Wioska indiańska, Animacje, Archery, Urodziny, Pikniki,

Chcecie świętować przyszły ślub, ostatnią imprezę stanu „wolnego”? Tylko u nas!

Mamy zadaszoną, oświetloną wiatę oraz miejsce na ognisko. W większej wiacie zmieści się blisko 30 dorosłych osób, stoły są szerokie więc nie zabraknie miejsca na poczęstunek. Nasza Wioska jest na uboczu, dzięki czemu impreza może trwać nawet do późnych godzin.

Macie do wyboru świętowanie wraz z animatorem, który „sprawdzi” przyszłą żonę/ męża w ich nadchodzących obowiązkach. Będą to zadania wymagające sprawności, intelektu oraz sprytu, niestety nie możemy zdradzić zadań dla przechodzących próby bo… cóż to była za niespodzianka?

Nie zabraknie też zadań dla jego dzielnego plemienia np. nauka i konkurs strzelania z łuku, gra w piłkę indiańską, przeciąganie liny, wyścig na nartach, łamigłówki, nadawanie indiańskich imion. Zazwyczaj taka animacja trwa 1-2 h.

Przygotowaliśmy dla Was fotobudkę wraz z obsługą i gadżetami, personalizowaną ramką. Podczas tej wyjątkowej imprezy jest w promocyjnej cenie tylko 250 zł/h

Lubicie tańczyć, głośną muzykę, kolorowe światła? Możecie od nas wypożyczyć nagłośnienie, kolorofony a nawet maszynę do robienia baniek mydlanych.

Natomiast jeżeli świetnie bawicie się w swoim gronie i wystarczy Wam rozpalenie ogniska to możecie świętować też we własnym gronie, bez animatora, wynajmując teren.

Cena:

Godzina bez animacji z ogniskiem 50 zł

Godzina Animacji 100 zł

Archery tag: wyceniane indywidualnie w zależności od ilości gości i czasu trwania imprezy, od 20 zł/ gracz