NERFowi Indianie

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Ciepłe letnie i wiosenne dni to doskonała okazja, by zażyć ruchu i spędzić czas na świeżym powietrzu. Jak oderwać dzieci od mediów? Spacery, wycieczki, z czasem mogą się znudzić, zwłaszcza tym chłopcom, którzy potrzebują poczuć adrenaliny i porządnie się wyszaleć. Dla starszych mamy archery tag a dla młodszych którzy nie są w stanie naciągnąć cięciwy w tej grze zespołowej mamy Nerf.

Marka Nerf, wyprodukowała kilka serii pistoletów, wyrzutni do zabawy i akcesoriów do zabawy w strzelanki

Ale o co chodzi i czy to bezpieczne i na co to komu?

Nerfy w wiosce indiańskiej HOWGH to gra zespołowa polegająca na strzelaniu do siebie strzałkami z pistoletów NERF pod czujnym okiem animatora. Maksymalna ilość zawodników to 12 osób na raz.

Gra odbywa się na polu 450m2 z kryjówkami i przeszkodami według scenariuszy wprowadzanych i dostosowywanych do możliwości grupy

Przykładowe scenariusze to: trening agentów, mrożący pojedynek, bitwa o bazę, atak zombie

Pistolety i wyrzutnie Nerf są w bezpieczne dla dzieci. Pistolety oraz strzałki i okularki ochronne wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne i przeszło przez wiele badań i testów, zanim zastosowano go w produkcji zabawek. Podobnie same zabawki zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie wyrządziły dziecku krzywdy. Pistolety jak i sama gra u nas rekomendowana jest dla dzieci, które skończyły sześć lat. „Amunicja” czyli piankowe strzałki – miękkie, i lekkie są dość duże – nawet przypadkowe trafienie z bliskiej odległości nie boli i nie pozostawia na skórze ran czy siniaków.

ZAWSZE Dodatkowo dbamy  o odpowiednią ochronę oczu, poprzez stosowaniu ochronnych okularów.

Gra jest polecana dla dzieci od 6 do 11 lat, dla starszych przygotowaliśmy rozgrywki w AcheryTag

Rozgrywki będą dostępne w ramach:

*NERFowych urodzinek

*Imprezek tematycznych

* Wycieczek szkolnych( na wyraźne życzenie organizatora wyrażone podczas rezerwacji)

Jeśli posiadacie pistolety/wyrzutnie, akcesoria, kamizelki Nerf możecie je zabrać na urodzinki lub imprezki tematyczne