Urodziny dla Dorosłych

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Urodziny mogą być wspaniałą imprezą w każdym wieku! Nasza Wioska Indiańska jest dużym zagrodzonym terenem na uboczu na którym można się bawić swobodnie nie przeszkadzając innym.

Mamy 3 zadaszone, oświetlone wiaty oraz miejsce na ognisko. W wiacie zmieści się blisko 30 dorosłych osób, stoły są szerokie więc nie zabraknie miejsca na poczęstunek.

Macie do wyboru świętowanie wraz z animatorem, który „sprawdzi” Jubilata/Jubilatkę w próbach indiańskich wymagających sprawności, intelektu oraz sprytu, niestety nie możemy zdradzić zadań dla przechodzącego próby bo… cóż to była za niespodzianka? Nie zabraknie też zadań dla jego dzielnego plemienia np. nauka i konkurs strzelania z łuku, gra w piłkę indiańską, przeciąganie liny, wyścig na nartach, łamigłówki, nadawanie indiańskich imion.

Możecie świętować też we własnym gronie, bez animacji.

Dla aktywnych, lubiących adrenalinę grup, które chcą się zmęczyć przygotowaliśmy Archery tag- paintaballu łuczniczego. To gra dla uczestników w wieku 10+. Zestaw łuków, ochraniaczy na głowę, ochraniaczy na ręce, strzał zakończonych gąbka służy do rekreacji, integracji jak i sportu. Dzięki bezpiecznym strzałom i zabezpieczeniom możemy zagwarantować bezpieczeństwo podczas rozgrywki. Do gry przygotowaliśmy specjalny plac z przeszkodami.

Cena:

Godzina bez animacji z ogniskiem 100 zł

Godzina Animacji 150 zł

Archery tag: wyceniane indywidualnie w zależności od ilości gości i czasu trwania imprezy,