Urodzinowe dodatki

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Naszym celem jest rekreacja, integracja, dobra zabawa. Dlatego w Wiosce Indiańskiej oprócz zabaw typowo nawiązujących do kultury ludów Ameryki, można skorzystać z innych atrakcji. Bańki, slimy, dmuchaniec wieeeelki i malutki, fotobudka, archery tag to cała lista atrakcji z których można skorzystać.

Bańki

Kto nie kocha puszczania kolorowych, okrągłych baniek? Każde dziecko zostanie zaangażowane do wspólnego puszczania baniek. Posiadamy zestawy dla młodszych i starszych dzieci. Korzystamy z atestowanego płynu, który nie brudzi ubrań i jest bezpieczny dla skóry. Marzeniem niejednego dziecka (tego dorosłego też :)) jest zamknięcie w bańce. My możemy je spełnić.

Cena:

wspólne puszczanie baniek 50 zł

zamykanie w bańce 50 zł

Slime (glutki)

Zabawa w małego chemika, to jest to! Wraz z dzieciakami zrobimy własnego slima, każdy takiego jak mu się podoba. Dzieci będą się z nami nimi bawić a następnie zabiorą je ze sobą do domów. Używamy najwyższej jakości składników, z atestem, bezpiecznych dla skóry. Wykonaliśmy wraz z smykami setki slimów i wspólnie zawsze nam wyszły

Cena: 5 zł/dziecko każdy robi slima i zabiera je do domu

Posiadamy również malutkiego dmuchańca dla maluszków w którym małe dzieci świetnie się czują.

Cena: wynajmu na terenie Wioski Indiańskiej na wyłączność:

50 zł/ cała impreza

Archery tag

Archery tag- paintaball łuczniczy. To gra dla uczestników 10+. Zestaw łuków, ochraniaczy na głowę, ochraniaczy na ręce, strzał zakończonych gąbka służy do rekreacji, integracji jak i sportu. Dzięki bezpiecznym strzałom i zabezpieczeniom możemy zagwarantować bezpieczeństwo podczas rozgrywki.

Tatuaże brokatowe

Błyszczące, bezpieczne tatuaże w lubianych przez dzieci wzorach

Balony z helem

Przyjrzyjcie się naszym balonom:

🎈 zwykłym lateksowym

🎈 foliowym

🎈 na powietrze

🎈 na hel ( tak tak też pompujemy )

🎈 postaciom z bajek

🎈 cyferkom urodzinowym w przeróżnych kolorach: przy zamówieniu u nas urodzin cena 1m balonu napompowanego helem to 25 zł

Balony z helem