Wieczory Panieńskie, Kawalerskie

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Chcecie świętować przyszły ślub, ostatnią imprezę stanu „wolnego”? Tylko u nas!

Mamy 3 zadaszone, oświetlone wiaty oraz miejsce na ognisko. W większych wiatach zmieści się blisko 90 dorosłych osób, stoły są szerokie więc nie zabraknie miejsca na poczęstunek. Nasza Wioska jest na uboczu, dzięki czemu impreza może trwać nawet do późnych godzin.

Macie do wyboru świętowanie wraz z animatorem, który „sprawdzi” przyszłą żonę/ męża w ich nadchodzących obowiązkach. Będą to zadania wymagające sprawności, intelektu oraz sprytu, niestety nie możemy zdradzić zadań dla przechodzących próby bo… cóż to była za niespodzianka?

Nie zabraknie też zadań dla jego dzielnego plemienia np. nauka i konkurs strzelania z łuku, gra w piłkę indiańską, przeciąganie liny, wyścig na nartach, łamigłówki, nadawanie indiańskich imion. Zazwyczaj taka animacja trwa 1-2 h.

Lubicie tańczyć, głośną muzykę, kolorowe światła? Możecie od nas wypożyczyć nagłośnienie, kolorofony a nawet maszynę do robienia baniek mydlanych.

Natomiast jeżeli świetnie bawicie się w swoim gronie i wystarczy Wam rozpalenie ogniska to możecie świętować też we własnym gronie, bez animatora, wynajmując teren.

Cena:

Godzina bez animacji z ogniskiem 100 zł

Godzina Animacji 150 zł

Archery tag: wyceniane indywidualnie w zależności od ilości gości i czasu trwania imprezy, od 20 zł/ gracz