Stary Waliszów 42, 57-500 Bystrzyca Kł
516861777
wioska.howgh@gmail.com

Urodziny u Was

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Animator dla dzieci na urodziny. Czyli wszędzie tam gdzie nas potrzebujecie. Oferujemy usługę animacji na terenie Ziemii Kłodzkiej, dojeżdżamy gdzie tylko chcesz! Do hotelu, restauracji, do Twojego domu ogrodu. Z wielką przyjemnością zajmiemy się animacją na Twojej imprezie. Możemy zagwarantować wysoką jakość oraz indywidualne podejście. Posiadamy duży wybór strojów: myszki Minie, strój Indianki, pirata, księżniczki.Każdy scenariusz imprezy dostosowywany jest do wieku uczestników, ilości osób czy powierzchni jaką będziemy mieli do dyspozycji.

Co robi animator dla dzieci?

W cenę usługi animatora wliczona jest zabawa z dziećmi z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego, zabawy muzyczne, integracyjne, zajęcia plastyczne. Animator sprawia, że na twarzach dzieci rodzą się uśmiechy.

Nasz animator posiada materiały niezbędne do przeprowadzenia zabaw z dziećmi. Sprzęty animacyjne, którym dysponujemy są wysokiej jakości. Posiadamy m.in.: kolorowe chusty Klanzy, tunele animacyjne 6m, hula hop, dobrej jakości flamastry, kredki, skakankę animacyjną, liny animacyjne, przyrządy do robienia dużych baniek, wytwornicę do robienia baniek mydlanych, wielką kostkę do gry, koraliki do robienia biżuterii i wiele wiele innych.

Cena: 170 zł/h + dojazd

W programie:

  • zabawy z chustą i tunelem animacyjnym
  • wspólne wykonanie pamiątki dla jubilata z użyciem naklejek z ulubionymi postaciami Twojego dziecka
  • klocki konstrukcyjne
  • zabawy z muzyką
  • jedna atrakcja do wyboru w cenie: bańki, zamykanie w bańce, tatuaże brokatowe lub warsztaty slimowe
  • zabawy z linami, piłeczkami
  • zabawy ruchowe
  • scenariusze tematyczne do wyboru: znane i lubiane zabawy- uniwersalny, indiański, piracki

Minimalny czas animacji to 2 h

Opcje dodatkowe (jedna w cenie urodzin):

Bańki:

Kto nie kocha puszczania kolorowych, okrągłych baniek? Każde dziecko zostanie zaangażowane do wspólnego puszczania baniek. Posiadamy zestawy dla młodszych i starszych dzieci. Korzystamy z atestowanego płynu, który nie brudzi ubrań i jest bezpieczny dla skóry. Marzeniem niejednego dziecka (tego dorosłego też :)) jest zamknięcie w bańce. My możemy je spełnić.

Cena:

50 zł puszczanie baniek

50 zł zamykanie w bańce

Warsztaty chemiczne, slimy

Zabawa w małego chemika, to jest to! Wraz z dzieciakami zrobimy własnego slima, każdy takiego jak mu się podoba. Dzieci będą się z nami nimi bawić a następnie zabiorą je ze sobą do domów. Używamy najwyższej jakości składników, z atestem, bezpiecznych dla skóry. Wykonaliśmy wraz z smykami setki slimów i wspólnie zawsze nam wyszły. Inne eksperymenty również nie są nam obce! Atrakcja dla starszych dzieci. 5+.

Cena: 5 zł/ dziecko

Tatuaże brokatowe

Błyszczące, bezpieczne tatuaże w lubianych przez dzieci wzorach

Cena: 100 zł – opłata za wszystkie dzieci