Stary Waliszów 42, 57-500 Bystrzyca Kł
516861777
wioska.howgh@gmail.com

Atrakcja dla dzieci obok Kłodzka

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Wejścia rodzinne w Wiosce Indiańskiej Howgh

Nasza atrakcja turystyczna znajduje się niedaleko Kłodzka, to wspaniałe miejsce dla dzieci i dorosłych! Podczas pobytu u nas będziecie mieli okazję wspólnie spędzić czas podczas naszego pikniku. Dzieci kochają nasze wyzwania! Nasze zwierzęta: owce i kozy już przebierają kopytkami aby Was spotkać! Wejścia rodzinne to czas kiedy możemy się wspólnie bawić: dzieci i dorośli mogą razem tworzyć wspomnienia! Wspólna rodzinna zabawa i niejedna atrakcja to coś na co dzieci czekają!

Jakie będą atrakcje dla dzieci?

Będziecie mieli okazję przejść tor przeszkód: ciemny tunel który robi się coraz węższy, później ścieżka zdrowia czyli Wasze biegające bose stopy po szyszkach, kamieniach, piasku i innych niespodziankach, próba siły w wiszeniu na linie, tor gibkości w lesie pełnym dzwonków. A to dopiero początek! Później następuję spacer ścieżka przyrodniczą z zagadkami zakończona wizytą u zwierząt: mamy owce, kozy i króliki. Będzie również czas na odpoczynek przy ognisku lub na szaleństwo na dmuchańcu. Dzieci będą zachwycone możliwością udziału w różnorodnych zabawach tematycznych. Mogą nauczyć się strzelania z łuku, malowania twarzy w indiańskie wzory. Każda atrakcja to moc zabawy! Wioska tętni życiem, a nasi animatorzy dbają o to, aby każdy odwiedzający poczuł się jak prawdziwy Indianin.

Ognisko: kolejna atrakcja!

Kiedy brzuszki dzieci po wspaniałej zabawie zgłodnieją możecie użyć naszego ogniska i grilla nad nim. Zabierzcie swój prowiant, ogień będzie na Was czekał!

Zapraszamy dzieci, rodziny, dorosłych! Jesteśmy niedaleko Kłodzka!

Serdecznie zapraszamy do Wioski Indiańskiej Howgh w Starym Waliszowie- jesteśmy w centrum Ziemi Kłodzkiej a samo Kłodzko- baza wypadowa jest oddalone od nas 12 km. To miejsce, atrakcja gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień jest pełen przygód i niezapomnianych wrażeń. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak wspaniale można spędzić czas w otoczeniu natury i indiańskiej kultury. Poczujecie się jak dzieci! Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Nasza atrakcja jest często odwiedzanym miejscem przez dzieci: zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pikniku rodzinnego lokalnego klubu sportowego z Kłodzka.

Animatorka na Was czeka codziennie prócz poniedziałków na godzinne 10, 13 i 16. Program trwa 2 godziny i nie minimalnej ilości dzieci. Bawimy się nawet z jednym dzieckiem!

Przyjmujemy również grupy zorganizowane po wcześniejszej rezerwacji.

Cena: 15 zł/dorosły, 35 zł/dziecko – bezpłatnie dzieci, które nie skończyły 3 lat