Grupy zorganizowane

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Wizyta w Wiosce Indiańskiej to wspaniały pomysł dla grup szkolnych i przedszkolnych. Nasz program jest tak przygotowany, aby dzieci mogły rozwijać się przez zabawę.

Naszym celem jest rekreacja, edukacja, propagowanie zdrowego stylu życia, ekologii. Tworzymy miejsce w którym kocha się zabawę, gdzie słychać śmiech i rodzą się niezapomniane wspomnienia. Wszystko to w bliskości z przyrodą . Nikt się u nas nie nudzi ani dzieci ani dorośli.

Grupy zoorganizowane

W czasie dokazywania mimochodem przekazujemy informacje o zwyczajach, kulturze Indian. To zawsze bardzo mocno działa na wyobraźnie a kontakt z otaczającą przyrodą, tematyka związana z światem zwierząt i roślin cieszą małych odkrywców. Przebywanie na świeżym powietrzu, dużo ruchu fizycznego, bieganie, turlanie, skakanie pozwala na spożytkowanie energii. Zadania są wymyślone tak aby wymagały zaangażowania, umiejętności pracy w grupie i kreatywności.

Najmłodsi u nas są cały czas zajęci, stawiają czoła kolejnym sprawnościom, wyzwaniom. Nasze zajęcia trwają 4 godziny i pozwalają zaangażować wszystkie dzieci. Jesteśmy przygotowani na wizytę grup od kilkunasto- do ponad 120-osobowych.

Na początku następuje przywitanie się oraz ustalenie nazwy plemiona. Kolejny etap zabawy to blok gier i konkursów zespołowych, prowadzonych przez animatora. Głównie są to zabawy ruchowe, jednak są też przewidziane zabawy statyczne podczas których będzie można się wyciszyć i odpocząć. Niektóre ze sprawności, zdobywanych różnie w zależności od wieku i pogody:

Nauka i konkurs strzelania z łuku

Wyścigi rzędów

Tańce

Każde dziecko otrzymuje prezent: pióro oraz opaskę- swój pióropusz

Polowanie na bizona

Ognisko

Wizyta w prawdziwym Tipi

Rzuty do celu

Wizyta na sensorycznym torze

Pajęczyna- tor gibkości

Gra na bębenkach

Młodzież szkolna

Kolejną grupą którą możemy gościć jest młodzież szkolna w wieku nastu lat jest najbardziej wymagającym gościem. Mało rzeczy im się podoba, wszystko jest nudne i głupie. Wiecie co? Wiemy o tym i właśnie dlatego przygotowaliśmy program specjalnie dla nich. Wzięliśmy pod uwagę, że zadania muszą być dostosowane poziomem trudności do ich możliwości, które są ogromne.

Oprócz zabaw typowo ruchowych, które pozwolą spożytkować niezmierzone pokłady energii oraz wyrzucić nagromadzone frustracje przygotowaliśmy wyzwania podczas których spocą się też szare komórki.

Powyżej lat 10

Dla młodzieży powyżej 10 lat mamy przygotowane Archery tag. Jest to rodzaj paintballu. Jednak jest bezpieczny i niemal bezbolesny.

Cena:

40 zł/ osoba , opiekunowie bezpłatnie