Stary Waliszów 42, 57-500 Bystrzyca Kł
516861777
wioska.howgh@gmail.com

Wioska Indiańska: atrakcja dla Twojej koloni, wycieczki.

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Wizyta w Wiosce Indiańskiej

Idealna Atrakcja dla Koloni, Zielonej Szkoły, Wycieczki, Grup Szkolnych i Przedszkolnych

Niespotykana atrakcja dla koloni czy wycieczki szkolnej, przedszkolnej? Tak! Wizyta w Wiosce Indiańskiej w Starym Waliszowie to wspaniały pomysł dla grup zorganizowanych! Nasz program jest przygotowany tak, aby dzieci mogły rozwijać się a przy tym dobrze bawić.

Misja i Cele

Naszym celem jest rekreacja, edukacja oraz propagowanie bliskości z naturą. Tworzymy miejsce, w którym kocha się zabawę, gdzie słychać śmiech i rodzą się niezapomniane wspomnienia. Wszystko to w bliskości z przyrodą. U nas nikt się nie nudzi ani dzieci, ani dorośli.

Edukacja przez Zabawę

Podczas zabawy przekazujemy informacje o zwyczajach i kulturze Indian, co zawsze mocno działa na wyobraźnię. Dodatkowo, kontakt z przyrodą oraz tematyka związana ze światem zwierząt i roślin cieszą małych odkrywców. Przebywanie na świeżym powietrzu, dużo ruchu fizycznego, takie jak bieganie, turlanie i skakanie, pozwala na spożytkowanie energii. Dzieci wykonując nasze zadania muszą pracować wspólnie w grupie, angażując się w interakcje i wzajemną pomoc.

Aktywności dla Najmłodszych

Najmłodsi są u nas cały czas zajęci, stawiając czoła kolejnym sprawnościom i wyzwaniom, podczas gdy nasze zajęcia trwają do 4 godzin i angażują wszystkie dzieci. Co więcej, może do nas przyjechać od kilkunastu do ponad 150 uczestników na raz.

bawiące się dzieci podczas wycieczki w wiosce indiańskiej w starym waliszowie - atrkcja na ziemii kłodzkiej

Kolejna atrakcja: Ognisko

Zabierzcie ze sobą kiełbaski, chleb i wszystkie niezbędne dodatki, aby cieszyć się pysznym posiłkiem na świeżym powietrzu. Co więcej, pamiętajcie również o workach na śmieci, by po sobie posprzątać. My zadbamy o to, by ognisko było już rozpalone. Dzięki temu, wy możecie wygodnie grillować kiełbaski na ruszcie, podczas gdy dzieci będą się bawić i korzystać z przygód na łonie natury.

Program Wizyty Wycieczki

 1. Przywitanie i Ustalenie Nazwy Plemiona
 2. Blok Gier i Konkursów Zespołowych
  • Prowadzony przez animatora
  • Zabawy ruchowe oraz statyczne dzięki którym dzieci znajdą czas na odpoczynek
  • Zabawy przeplatane są chwilami przy stoliku na picie czy jedzenie
 3. Ognisko: w dogodnym dla Was czasie.
  • Należy się odpowiednio przygotować. Prosimy o zabranie kiełbasek, chleba, talerzyków, widelce, ketchupu, worków na śmieci

Przykładowe Sprawności i Zabawy

 • Nauka i konkurs strzelania z łuku
 • Wyścigi rzędów
 • Każde dziecko otrzymuje prezent: pióro oraz opaskę – swój pióropusz
 • Tor przeszkód
 • Ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza
 • Głaskanie i karmienie owiec i kóz
 • Wizyta w prawdziwym Tipi
 • Rzuty do celu
 • Ścieżka zdrowia
 • Pajęczyna – tor gibkości
 • Gra na bębenkach

Program koloni, wycieczki młodzieżowej. Atrakcja: Archery Tag

Kolejną grupą, którą możemy gościć, jest młodzież szkolna w wieku nastu lat, najbardziej wymagający goście. Atrakcja dla kolonii czy wycieczki starszych uczestników to trudny temat: wiemy, że mało rzeczy im się podoba. Dlatego przygotowaliśmy program specjalnie dostosowany do ich potrzeb i zainteresowań, aby zapewnić im niezapomniane przeżycia oraz pełną satysfakcję z uczestnictwa. Zadania muszą być dostosowane poziomem trudności do ich ogromnych możliwości.

Oprócz typowo ruchowych zabaw, które pozwalają spożytkować nagromadzone pokłady energii i wyrzucić frustracje, przygotowaliśmy wyzwania intelektualne. Dla młodzieży powyżej 10 lat mamy przygotowane wyjątkowe rozrywki, takie jak Archery Tag, czyli walki łucznicze. Mimo że brzmi to poważnie, sport ten jest całkowicie bezpieczny i niemal bezbolesny, co sprawia, że jest idealny dla dzieci w tej grupie wiekowej.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem: