Archery Tag

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Przygotuj się na strzałowe szaleństwo z Archery Games – to więcej niż gra, to przeżycie! Łącząc radość z ruchem i taktycznym myśleniem, Archery Games to mieszanka paintballu i łucznictwa, która dostarcza ogromną dawkę zabawy i adrenaliny. Wyposażeni w łuki i strzały z miękkimi końcówkami, wcielasz się w drużynową rywalizację na specjalnie przygotowanym polu, gdzie tarcze i przeszkody czekają na Ciebie i Twoich przyjaciół.

„Archery Tag czyli walki łuczników – Innowacyjna Rozrywka w Kotlinie Kłodzkiej 💪😱 Czym dokładnie są te atrakcje? Dla kogo zostały stworzone? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej 😊

Czym jest Archery Tag oraz walki łuczników?

👉 To pasjonujący zestaw składający się z łuków, ochraniaczy na głowę i ręce oraz strzał zakończonych miękką gąbką. Może być wykorzystywany zarówno w celach rekreacyjnych, integracyjnych, jak i sportowych.

Dla kogo przeznaczona jest ta atrakcja?

👉 Dla wszystkich, którzy mają przynajmniej 10 lat. Oferujemy ją zarówno grupom znajomych, rodzinom z młodzieżą, jak i kobietom oraz mężczyznom. Stanowi ona doskonałe urozmaicenie wieczoru kawalerskiego czy imprezy integracyjnej.

Ile osób może wziąć udział w zabawie?

👉 Minimalna liczba graczy to 4, a maksymalna 18. Uczestników dzielimy na drużyny, które następnie rywalizują ze sobą. Może to być dwie drużyny, liczące do 12 osób, lub nawet trzy drużyny, jeśli uczestników jest więcej. W przypadku trzech drużyn na boisku zachodzi rotacja: dwie grają, jedna odpoczywa.

Na czym polega rozgrywka?

👉 Gra opiera się na strzelaniu do przeciwników na specjalnie przygotowanym boisku z przeszkodami. Wymaga ona biegania, ukrywania się, celowania i zdobywania strzał.

Jak długo trwa zabawa?

👉 Całość trwa 2 godziny. W tym czasie uczestnicy mają okazję cieszyć się rozgrywką Archery Tag, a w przerwie od strzelania zapraszamy na ognisko, gdzie można przygotować coś do jedzenia na ruszcie.

Ile kosztuje uczestnictwo?

👉 Cena wahają się od 35 złotych do 50 złotych, w zależności od liczby graczy.

Czemu warto spróbować?

👉 Przede wszystkim gra jest bezpieczna – strzały, nawet z bliskiej odległości, są praktycznie bezbolesne. Rozgrywka dostarcza dużej dawki adrenaliny, rywalizacji i świetnej zabawy 😉😎

Serdecznie zapraszamy!”