Urodziny dla dzieci

Wioska Indiańska Howgh - Tworzymy Wspomnienia, Niezapomniane Chwile i Uśmiechy!

Podstawowe urodziny w Wiosce Indiańskiej w Starym Waliszowe trwają 3 godziny.

Wy przynosicie poczęstunek a my bawimy się z dziećmi. Animację zaczynają się od przywitania się z dziećmi, oswojeniem z terenem wioski, w tym czasie przybywają spóźnieni goście zazwyczaj zajmuje to ok 20 minut. Nie posiadamy lodówki dlatego warto po zebraniu się wszystkich uczestników zorganizować przerwę na tort.  

Rodzice gości mogą przebywać na terenie a jeśli zostanie wyrażona tak chęć, możemy zrobić kilka zabaw integracyjnych dla rodziców i dzieci. Jest prąd, czajnik i woda do kawy. Dla maluchów mamy przygotowane koce i drewniane klocki. Za maluchy (do 3 lat) nie ma opłaty. Przy przelotnym deszczu część zajęć jest prowadzona jest w tipi.

Mamy przygotowane zadaszone miejsca siedzące dla gości. Każdy, kto organizuje u nas urodziny może przywieźć swoje jedzenie. Mamy ruszt do którego dostarczamy drewno na którym możecie przygotować np. kiełbaski.

W wiosce Indiańskiej mamy urodziny w różnych scenariuszach:

  1. Indiańskie – najbardziej przez nas polecany zwłaszcza pierwszy raz (wiek 3-12 lat)
  2. Pirackie (3-12 lat)
  3. Dla dziewczynek (3-12 lat)
  4. Nerfowe (6-12 lat)
  5. Dla nastolatków- Archery tag (10+)

Urodziny Indiańskie

Któż nie chciał być kiedyś Indianinem? Kto nie chciał strzelać z łuku i pomalowanym biegać i polować? Z nami można nawet upolować bizona czy zagrać na bębnach! Podczas zabawy uczestnicy zdobędą odznaki – pieczątki za kolejne wyzwania godne prawdziwego wojownika. Tematyka dobrze się sprawdza zarówno u dziewczynek jak i u chłopców.

Urodziny pirackie

Ahoj Kamraci! Piracka przygoda przed nami, zbudujemy statek, stoczymy bitwę morską a kto wie, może znajdziemy ukryty skarb.

Urodziny dla dziewczynek

Myszka Minie przygotowała zabawy dla uczestników. Będzie nam towarzyszyć chusta animacyjna i duuużo dobrej zabawy: koraliki- wykonanie własnego zestawu biżuterii, tatuaże brokatowe, wspólne sporządzenie pamiątki dla jubilatki. Ten program jest typowo dziewczyński 🙂

Nerfowe urodziny:

Nerf w wiosce indiańskiej HOWGH to gra zespołowa polegająca na strzelaniu do siebie strzałkami z pistoletów NERF pod czujnym okiem animatora. Maksymalna ilość zawodników to 12 osób na raz. Jeżeli dzieci posiadają własną broń mogą zabrać ze sobą bez strzałek.

Gra odbywa się na polu 450m2 z kryjówkami i przeszkodami według scenariuszy wprowadzanych i dostosowywanych do możliwości grupy

Przykładowe scenariusze to: trening agentów, mrożący pojedynek, bitwa o bazę, atak zombie

Urodziny dla nastolatków:

Paintball łuczniczy: na specjalnym boisku prowadzona jest gra, której celem jest ustrzelenie przeciwnika. Mamy specjalne łuki, ochraniacze, bezpieczne strzały.

Więcej tu: https://www.howgh.com.pl/archery-tag/

Cena urodzin w Wiosce Indiańskiej:

Urodziny wyceniany są indywidualnie w zależności od zamówionych usług i ilości dzieci.

Opcje dodatkowo płatne:

• Tatuaż brokatowy
• Puszczanie baniek: wspólnie z animatorem (każde dziecko ma płyn i kijki)

• Zamykanie w bańce
• Warsztaty robienia slimów – każde dziecko otrzymuje swojego slima do domu

Cena zawiera animacje prowadzone przez animatora, rozpalenie ogniska + drewno, zadaszone miejsce siedzące. Na terenie bezpłatnie mogą przebywać, rodzice zaproszonych gości i dzieci do lat 3.